Krásná rehabilitace

Markéta Hurníková

Rehabilitace

Naše služby jsou jak individuální tak skupinové cvičení. Poskytujeme individuální rehabilitace , masáže ( i lymfatické) celého těla, zaměřujeme se na cvičení převážně SM systém zaměřené na celou pohybovou soustavu člověka. Zaměřujeme se na profesionalitu a individuální přístup ke každému člověku zvlášť, díváme se na člověka jako celek.

Zabýváme se rehabilitaci od narození až po stáří:

Miminka - poskytujeme kontrolu PSMV (psychomotorického vývoje) jak individuálně tak v pravidelných skupinkách viz. rozpis.

Děti - korekce VDT (vadného držení těla), efektivní cvičení Skolióz SPS dle Smíška. Individuální přístup, nebo možnost cvičení ve skupince viz. rozpis

Dospělí -individuální přístup ke všem diagnózám, nejčastěji bolesti zad (celá páteř), ramena, kyčle, poúrazové stavy…Efektivní a úspěšná léčba výhřezu cvičením SPS (SM systém), součásti individuální rehabilitace jsou masáže, MT dle dr. Smíška, trakce v závěsech. Učíme postupně cvičit základy cvičení SPS (SM systém)

Lidé s handicapem – věnujeme se péči a individuální rehabilitaci pro děti i dospělé s handicapem. Nejčastěji využíváme terapii dle Bobath konceptu. Posilovací a kondiční cvičení v rámci jejich možnosti s využitím závěsných systému v kleci.

Všechny tyto rehabilitace většinou trvají 60min. s výjimkou malých miminek a malých dětí tam stačí 30min. Vše je o individuálním přístupu. Další možnosti individuální terapie jsou masáže s nahřátím pomocí rašelinových odkladů, tejpování, Dornová metoda, vytvoření individuálních ortopedických stélek do bot Formthotics atd. Technika uvolňování a odblokování žeber a SI kloubu.Uvolnění pánevního dna (pomáhá u žen, které nemohou otěhotnět)

Rehabilitace

Termíny cvičení miminek

 část  roku 2021 - vždy od 9 - 10  hod

PRO VEKÝ ZÁJEM OBJEDNÁVAT DOPŘEDU.

Nejbližší termín miminek Rok 2021

7.1.      21.1.      4.2.       18.2.       4.3.       18.3.